До Ізяслава завітає цирк-шапіто

27.03.2012
Автор:
Переглядів: 891

Державний цирк-шапіто «Промінь» з 30 березня розпочне виступи в місті Ізяслав. Розміститься цирк на стадіоні біля дитячої поліклініки.

У програмі: еквелібр на котушках, антипод, повітряні гімнасти, лавіторка, пластика в кільці та багато іншого і цікавого, силачі, факір, йоги. Міні-атракціони «Східні фрески», китайські голуби, дресировані коти, далматинці, сенбернари, змії (пітон, удав, анаконда), південно-американська рептилія ігуана, шотландські поні та бурі карпатські ведмеді

Протягом вистави з Вами буде клоунський дует. Триває попередній продаж квитків. Перші місця – 50 грн., середні – 40-30 грн., останні – 25 грн. Діти до 3-х років БЕЗКОШТОВНО. Телефон для довідок: 096 182-88-47; 097 108-05-29. Діє акція 2+1: при купівлі двох квитків – третє місце у подарунок.

Початок:

30 березня о 17:00

31 березня о 16:00

01 квітня о 15:00

Коментарі (10)

 1. Sizi 31.03.2012 в 07:19

  Тварина має таке ж саме право жити на свободі як і людина. Клітка не може бути домом для карпатського ведмедя та шотландського поні. Такі “цирки” страшні і дітям в них знаходитись небезпечно.Хіба буває справжня Радість без Милосердя???

  • Zender 02.04.2012 в 10:08

   Ну тут можна довго філософствувати, якщо з Вашої точки зору розглядати то: ми також живемо в клітці, і наша клітка розум а в декого Земля, Бог тільки сидить і любується на цей «зоопарк»! Не обов’язково що тварини там страждають, народжені в неволі вони не знають що таке свобода, так як і ми… тому це безглуздо так вважати…

  • Sizi 02.04.2012 в 12:34

   Ось! ВІДЕО…ЖЕСТЬ.. слониха Анна, была прикована за ногу в цирке. Скрытая камера, установленная защитниками животных, сняла методы дрессуры. Слабонервным лучше не смотреть..
   http://natalipast.livejournal.com/22289.html

   • Zender 02.04.2012 в 13:26

    Тобто ви хочете сказати що всі хто працює в цирку жорстокі безнравственні ублюдки!? Ок, так давайте розстріляємо всіх без суду та слідства чого ж там, ви ж все знаєте!
    Доведіть мені що ось конкретно в цьому цирку жорстоко поводяться з тваринами…
    Візміть камеру і підіть зніміть ще одну сенсацію…
    За вашим твердженням всі вбивці, ґвалтівники і непотріб!

 2. Sizi 02.04.2012 в 12:14

  Що ви мали на увазі коли сказали???:”тут можна філософствувати довго”..є факти:

  ЗВЕРСКАЯ ЖЕСТОКОСТЬ ЦИРКА…..

  В настоящее время все больше людей осознают жестокость, стоящую за дрессировкой. В цивилизованных странах цирки, в которых есть номера с животными, стремительно теряют популярность. Использование животных в цирках ограничено или полностью запрещено во многих странах, в том числе в Швеции, Индии, Финляндии, Швейцарии и Дании. В Англии общественность выступает против использования животных в цирках….

  http://sobakidendy-news.ru/post101426683/

  ТАКІ ЦИРКИ СТРАШНІ!!!! І В ЦИВІЛІЗОВАНОМУ СУСПІЛЬСТВІ ЇХ ПОТРІБНО ..ЗАБОРОНИТИ!!!!

 3. Sizi 02.04.2012 в 18:00

  Ті хто працює в цирку нещасні, бідні істоти ,за них потрібно молитися а не руйнувати їхні тіла. Насилля породжує насилля. Матінка- земля одна на всіх.
  Тварини,птиці,риби,і інша природа, не раби і не їжа ,вони наші друзі. І будь яка людина яка має хоть краплинку СПІВ ЧУТТЯ або СО СТРАДАНИЯ розуміє це. Якщо ви не вірите мені -то ось текст з Біблії де описується стосунки між твариною і людиною в нашому справжньому, вічному домі:….

  6 Тогда волк будет жить вместе с ягненком, и барс будет лежать вместе с козленком; и теленок, и молодой лев, и вол будут вместе, и малое дитя будет водить их.

  7 И корова будет пастись с медведицею, и детеныши их будут лежать вместе, и лев, как вол, будет есть солому.

  8 И младенец будет играть над норою аспида, и дитя протянет руку свою на гнездо змеи.

  9 Не будут делать зла и вреда на всей святой горе Моей, ибо земля будет наполнена ведением Господа, как воды наполняют море. (Глава 11 книги Пророка Исайи).

  Хочу так жити! І на менше я не згідний. А ви?

  Можна влаштовувати безкінечні суботники під лозунгом “Любов до природи” ,виходити на вулиці та збирати папірці,можна безкінечно філософствувати і таке інше… Але поки замість сердець будуть камені,наші зусилля марні.Після цирків, зоопарків і ковбасних цехів, людина влаштує “Бої з собаками”,”Бої без правил”,”Кориду”…. а потім расові зачистки по типу Бабиного яру.
  А доводити мені нічого.Все Доведено.І Тема закрита)))

  • zendeR 08.04.2012 в 12:07

   Я вам не збираюсь нічого доводити живіть в своєму видуманому світі геноциді та звірячої жорстокості, це ваша тюрма! Але не обманюйте інших своєю видуманою благостю!

  • Мирослав 09.04.2012 в 08:28

   Ви цитуєте Біблію, а скажіть, будь-ласка, як Ви відноситесь до того, що Авраам зарізав в жертву барана, що заплутався рогами в кущі.(Коли хотів принести в жертву свого сина, але ангел його зупинив). Хіба це не насильство над твариною?

 4. zendeR 08.04.2012 в 12:08

  И благословил Бог Ноя и сынов его и сказал им: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю. да страшатся и да трепещут вас все звери земные, и все птицы небесные, все, что движется на земле, и все рыбы морские: в ваши руки отданы они; все движущееся, что живет, будет вам в пищу; как зелень травную даю вам все; 4 только плоти с душею ее, с кровью ее, не ешьте;

  Зоопарки! –таких прикладів безліч!
  http://telegraf.od.ua/news/obshhestvo/1790-v-odesskom-zooparke-razvodyat-dikix-sov-chtoby-vypuskat-ix-na-volyu-
  http://www.novoya.com/info/2165.html

 5. Sizi 09.04.2012 в 13:27

  Идет христианский миссионер по пустыне, вдруг он видит льва, который хочет напасть на него.
  - Боже, внуши этому животному христианские истины! – молит Бога миссионер, кидаясь на колени.
  Вдруг лев присядает на задние лапы и говорит:
  - Боже, благослови пищу, которую я сейчас приму!Популярне на сайті

Дружні проекти

Ізяслав (Изяслав) - сайт міста